Microsoft vám dá Xbox One zadarmo, ak si kúpite Surface Pro 4

Xbox One

Dnes je veľký deň! Okrem toho, že sa končí ďalší školský rok, tak Microsoft spustil lákavú akciu pre študentov v zahraničí, ktorí si chcú toto leto zaobstarať nový prenosný počítač. Aby som to upresnil, tak študenti, ktorí si v obchodoch Microsoft Store zakúpia Surface Pro 4, k nemu môžu dostať Xbox One zadarmo. Celá akcia funguje tak, že ak príde do obchodu študent a vyberie si oba produkty, automaticky dostane 300$ zľavu z nákupu, teda dostane 500GB Xbox One prakticky zadarmo a ešte ušetrí 1 dolár na tablete Surface.

Microsoft spustil túto akciu zrejme preto, aby sa zbavil zásob starého Xboxu One predtým, ako vydá menší Xbox One S, ktorý sa začne predávať na konci augusta/srpna. Akcia preto platí len do 14. augusta, teda do polovice onoho mesiaca. Žiaľ, táto lákavá ponuka má aj svoje obmedzenia: Platí len v USA, takže nie všetci naši čitatelia ju budú môcť využiť.

Xbox One and Windows 10

via iDropNews

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *