Samsung Galaxy Note7 bude najlepšie zariadenie na sledovanie Game DVR videí

Samsung Galaxy Note7

Tento týždeň sa udialo hneď niekoľko významných vecí. Na trh sa dostal Xbox One S, Microsoft vydal veľký letný update, no a nakoniec bol predstavený aj Samsung Galaxy Note7. Najnovší prírastok do rodiny high-end smartfónov od Samsungu, ktorý sa má naozaj čím chváliť. Ale zároveň má toho dosť spoločného s modelom S7 edge.

Oba telefóny majú totiž obojstranne zakrivený displej, pričom u Note to predstavuje obrovskú zmenu. Tu je to totiž poprvýkrát, čo Samsung aplikoval futuristický displej u štandardného modelu. To môže znamenať, že aj budúci rok, keď vyjde S8, tak vyjde len vo verzii edge. Displej si zachoval aj rozlíšenie 2560 x 1440 bodov a rovnako tak si zachoval aj uhlopriečku, po vzore starších modelov si Note7 zachoval 5,7″.

Galaxy Note7

Najväčšou novinkou je však to, že Samsung Galaxy Note7 disponuje HDR displejom! Samsung si prakticky od svojej televíznej divízie vypožičal nejaké tie súčiastky a zaručil tak, že vizuálna kvalita videa tu bude lepšia, než na ostatných smartfónoch, ktoré momentálne nájdete na trhu. A zároveň to znamená, že ak máte Xbox One S, tak potom by ste si práve tu mohli vychutnať Game DVR klipy vo vynikajúcej kvalite. Samozrejme len u hier ako je Gears of War 4 alebo Forza Horizon 3, teda u hier, ktoré plánujú využiť HDR podporu u tohto nového Xboxu. No a nakoniec je treba dúfať, že HDR podpora u Game DVR bude zakomponovaná v nejakom budúcom update.

Telefón sa vo väčšine vecí zhoduje s Galaxy S7 edge, má procesor Exynos 8890, 4GB RAM, 12-megapixelový Dual-Pixel foťák. Zmenila sa vnútorná pamäť, základ je 64GB a je možné ho rozšíriť o ďalších 256GB vďaka pamäťovke. Taktiež pribudol skener dúhovky pre odomykanie a platenie.

Samsung Galaxy Note7

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *