Ochrancovia zvierat chcú premeniť Farming Simulator 17 v najkrvavejšiu hru storočia

Farming Simulator 17

Ochrancovia práv dostali ďalší „skvelý“ nápad, ako niečo pokaziť. Tentoraz to sú ochrancovia práv zvierat, PETA, ktorí žiadajú, aby Giants Software zruinovali obľúbenú detskú hru Farming Simulator. A to tak, že do nej majú pridať realistické zábery z „jatiek“.

PETA totiž požaduje od vývojárov, aby hra ukázala zlo páchané na zvieratách v realistickej podobe, alebo ak odmietnu, tak nech v hre nie sú žiadne zvieratá a hráči nech sa starajú len o rastliny. A nech sa hra volá Vegan Farming Simulator 17. Ultra-ortodoxným vegánom asi nikto nepovedal o mäsožravej kvetine.

Farming Simulator 17 však nijakým spôsobom neprezentuje, čo sa deje so zvieratami, až ich exportujete. V hre však môžete na svojej farme chovať kravičky a ošípané a čím lepšie sa o ne budete starať, tým viac ich na svojej farme budete mať. Tým viac ich potom môžete exportovať a zarábať tak na nich, za čo si dokúpite napríklad nové traktory, kombajny alebo spolupracovníkov. PETA však chce tento detský oddychový sen jednoducho zruinovať svojim prinajmenšom debilným nápadom.

Ktorý je vlastne niekoľkým v poradí. Vadilo im už, že v Pokémonoch môžete zbierať a trénovať príšerky.

via GameSite

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár