Film Kingsglaive: Final Fantasy XV si už môžete požičať v iTunes Store

Kingsglaive: Final Fantasy XV

Ako stráviť nedelný večer? No, existuje viacero spôsobov, ale ak ste fanúšik Final Fantasy a nemáte nič na práci, tak si pripravte popcorn a zapnite Apple TV. Pretože Square oficiálne vydalo film Kingsglaive: Final Fantasy XV. A môžete si ho požičať v iTunes Store.

Film je dodatkom k samotnej hre a odohráva sa počas hry. V tomto filme vlastne sledujeme snahu kráľa Regisa, ktorý chce ubrániť svoju krajinu (Lucis) pred impériom Niflheim a jeho plánmi. Situácia sa však trochu zvrtne a kráľ dostáva ultimátum. Jeho syn, princ Noctis sa má oženiť so zajatkyňou Niflheimu, princeznou Lunafreyou. Zároveň tak zverí budúcnosť kráľovstva Lucis do rúk Niflheimu. To však nie je to, čo by Regis chcel…

Film je celkom dôležitou súčasťou FFXV univerza a rozšíri naše informácie o hre, ktorá bola vo vývoji už 10 rokov a zjavne jej to nestačilo. Tvorcovia už totiž oznámili Season Pass, ktorý v budúcnosti rozšíri príbeh, ale má to jeden háčik. Vývojári ešte na týchto DLC nezačali pracovať a zatiaľ im dal len predbežné, pracovné názvy. Vydanie dodatkov tak síce potrvá, ale budeme mať istotu, že to nedopadne ako The Division. Tam totiž Season Pass sprístupnil obsah, ktorý bol prezentovaný ako súčasť hry na E3 2015.

Aby som ale veľmi neodbiehal, tak film Kingsglaive: Final Fantasy si môžete kúpiť alebo požičať v iTunes. V závislosti od vašej voľby sa líši cena. Vplyv na ňu má aj kvalita, ktorú si zvolíte. V SD kvalite si môžete film kúpiť za 13,99€ alebo požičať za 3,99€. HD kvalitu si môžete zaobstarať za 16,99€ alebo požičať za 4,99€.

Kingsglaive: Final Fantasy XV (HD) na iTunes

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *