Rockstar skutočne teasuje nový Red Dead!

red-dead-redemption-2

Rockstar už včera na seba upriamil všetku pozornosť novou farebnou témou. Bola celá červená, logo tak nejak zhrdzavené a my sme už tušili, že niečo chystá. A teraz vieme, čo!

Rockstar totiž pred malou chvíľou vypustil ďalší teaser a tentoraz nám dal ultimátnu nápovedu. Blíži sa pokračovanie Red Dead! Zverejnil totiž maľbu, na ktorej vidíme západ slnka, partiu kovbojov a prírodu. Ako aj siluetu hôr. Teda odhalil všetko to, čo je charakteristické pre western. Čo znamená, že môžeme čakať buď úplne novú hru alebo prinajhoršom remaster staršej hry. Avšak, špekulácie posledných mesiacov vraveli o novom pokračovaní, ktoré by sa malo odohrávať na severovýchod od mapy v Red Dead Redemption. Mal by to byť prequel, v ktorom by sme hrali za Irisha a Setha a celé by sa to malo odohrávať 10 rokov pred udalosťami predošlej hry. No ako to bude, uvidíme až neskôr.

red-dead-teaser-2

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *