Pokémon Sun & Moon dostane 400MB demo, už zajtra!

Pokémon Sun & Moon Demo

NintenDIÁR je po dlhšej dobe späť a hneď s jednou skvelou novinkou pre fanúšikov Pokémonov. Už zajtra totiž vychádza demo očakávanej generácie Pokémon Sun & Moon, ktorá prinesie do sveta príšeriek kopu noviniek.

Pokémon Sun & Moon je totiž prvou hrou z tohto univerza, ktorá je plne v 3D a teda nie z vtáčej perspektívy. Kamera sa nachádza vzadu za hlavnou postavou, skoro ako v GTA. Vďaka tomu si môžeme vychutnávať nádherný pohľad na región Alola a možno tak spraviť aj nejaké vychytané fotky. Trenérov bude vidieť aj počas súbojov a zjavne uvidíme niektorých pokémonov aj počas chôdze. Skoro ako v Pokémon GO na telefónoch.

Demo sa bude nachádzať v Nintendo eShope, takže si ho môžete stiahnuť cez internet. Tiež si budete musieť rezervovať 400MB miesta na pamäťovej karte, takže to bude celkom veľká záležitosť. Samozrejme, vychádza to pre Nintendo 3DS, 3DS XL a aj ich nové revízie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *