Seagate predstauvje 512GB SSD pre Xbox One

Seagate 512GB SSD for Xbox One

Možností, ako si rozšíriť priestor Xboxu, je hneď niekoľko. Medzi oficiálnymi riešeniami možno nájsť externé pevné disky, ale ešte sme sa tu nestretli s poriadnym SSD.

To sa však zmení, pretože Seagate predstavilo nové 512GB SSD pre Xbox One. Okrem toho, že využíva vysokorýchlostné úložisko, tak má elegantný design a aj cena je celkom prijateľná na to, že ide o externé SSD a nie o HDD. Cena bola stanovená výrobcom na 199 dolárov. Za takú cenu sa dá vlastne obohatiť Xbox o viac ako dvojnásobok svojho základného priestoru a navyše má ďaleko vyššiu prenosovú rýchlosť. To znamená kratšie loadingy aj rýchlejšie inštalácie. A zrejme aj nechuť inštalovať všetko opäť na vstavané úložisko. Na úložisko sa zmestí aspoň 15 hier, avšak výsledný počet sa bude líšiť v závislosti od obsahu, ktorý sa sem nainštaluje. Napríklad také NHL má okolo 20GB, zatiaľ čo GTA V si to mieri na trojnásobok vďaka všetkým tým bezplatným expanziám.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *