Forza Motorsport 6: Apex Premium Edition vychádza na Windows 10

Forza Motorsport 6 Apex

Forza vstúpila na počítače s bezplatnou záležitosťou Apex, ktorá ponúkala kratšiu kariéru, celkom veľa áut a aj pravidelné pridávanie obsahu. Teraz sa hra rozšírila a okrem toho, žedostala prvé tri platené expanzie, dostala aj nové vydanie: Forza Motorsport 6: Apex Premium Edition.

V praxi ide o balíček, ktorý okrem bezplatnej základnej hry obsahuje aj trojicu dodatkov. Tie sa v rámci kompletného vydania predávajú za 16,99€. To, vzhľadom k obsahu a decentnej dĺžke hry, je celkom primeraná cena. Na druhú stranu, tento obsah nemusí byť lákavý pre každého a karty tiež môže poriadne zamiešať aj základná hra, dostupná celkom zadarmo. Pretože to je výhradne počítačová záležitosť, hra nepodporuje Xbox Play Anywhere. Spomínané balíčky potom predstavujú:

  • ‚Power to Weight‘ Car Pack – Balíček prináša 7 nových vozidiel. Menovite Ford Mustang GT350R, Dodge Challenger Hellcat, Chevrolet Camazo Z28, SRT Viper GTS, Caterham Superlight R500, KTM X-Bow R a BAC Mono. Všetky autá sú dostupné v režime Free Play a tiež v niekoľkých špeciálnych eventoch.
  • ‚Hyper Endurance‘ Car Pack – Druhý balíček áut. Tento rozširuje hru o závodné špeciály a hyperšporty. Konkrétne do hry prináša #66 Ford Racing GT LeMans, #91 SRT Motorsport GT-S Viper, Nissan #1 NISMO MOTUL AUTECH GT-R, Mazda #70 SpeedSource Lola B12/80, Koenigsegg One:1, Hennessey Venom GT a Lamborghini Veneno. Podobne ako v prípade prvého balíčku, aj tieto autá sú dostupné vo Free Play a špeciálnych eventoch
  • Nürburgring Track Pack – Vďaka tomuto balíčku sa do hry dostane legendárny nemecký okruh vo viacerých variáciách. Okrem menšej grand prix trasy (GP Circuit) tu samozrejme nechýba ani obrovská Nordschleife a tiež ich kombinácia, Full Circuit. Samozrejme hra dostáva s týmto balíčkom aj nové Spotlight eventy a tiež sa dá na tejto trati zazávodiť vo Free Play.

 

Forza Motorsport 6: Apex
Forza Motorsport 6: Apex

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *