EA chce, aby bol Mass Effect: Andromeda najlepšou hrou a preto ju kľudne odloží

Mass Effect Andromeda

EA chce, aby bol Mass Effect: Andromeda jednou z najlepších, ak nie najlepšou hrou v histórii firmy. A aby sa tak stalo, EA nemá problém hru opäť odložiť, ak to bude nutné.

Takéto slová vypadli z finančného riaditeľa EA, Blakea Jorgensena, na konferencii UBS Global Technology. Tam sa o Andromede vyjadril v dobrom a nové pokračovanie označil za jednu z najlepších hier, aké kedy videl. Ide podľa neho o naozaj výnimočný produkt, ktorý však ešte nemá pevný dátum vydania. Verí však, že sa hra bude predávať dobre bez ohľadu na dátum vydania. Podľa jeho slov by hra mohla vyjsť zrejme na konci fiškálneho roka 2016 (ktorý končí v marci/březnu) alebo na začiatku ďalšieho. Jednoducho, k vydaniu by malo dôjsť ešte pred E3. Varuje však, že to závisí od toho, kedy bude hra 100% hotová a pripravená pre verejnosť. Ak s ňou EA nebude spokojná, nemá problém ju (znovu) odložiť.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *