Mass Effect Andromeda: Predbežný únik informácií a boxart putujú hlbinami internetu

Mass Effect Andromeda

Dnes je N7 Day a v rámci neho má EA naplánovaných niekoľko dôležitých oznámení o Mass Effect: Andromeda. Jedno tu však máme my, predčasne. Best Buy totiž do svojej ponuky zaradil Deluxe edíciu hry a spolu s ňou aj oficiálny cover a nejaké významné informácie.

Až doteraz bolo totiž okolo Mass Effect: Andromeda tajuplné ticho. Teda ani nie, ale správy, ktoré vychádzali, skôr vraveli o prepúšťaniach a odchode rôznych členov vývojového tímu. Vďaka leaku od Best Buy však vieme, že hra bude mať co-op pre štyroch hráčov. Hru bude možné samozrejme hrať aj osamote, ale v multiplayeri to bude zaisto väčšia zábava. Únik tiež odhalil niečo viac k storylinu. Samozrejmosťou je, že sa hra odohráva v susednej galaxii Andromeda, ktorá je v skutočnosti nechutne ďaleko.

V hre povediete tím Pathfinderov – ľudí, ktorí pátrajú po novom domove pre ľudstvo. A zároveň budete robiť menšiu reklamu Nissanu. Každopádne, v susedskej galaxii na nás čaká aj plno nepriateľov, konieckoncov sme tam mimozemšťania my. Podľa popisu tiež hra prinesie nové, zničiteľné prostredia a objekty, vylepšené skoky, úplne nové zbrane a Biotics, ktoré posunú boje na novú úroveň. Keďže to je RPG, môžete si svojho hrdinu budovať a vylepšovať a dávať mu nové zbrane, technológie, power-upy a tak podobne. Nakoniec, v hre sa nachádza aj nový a vylepšený technologický. strom pre skilly a zbrane.

Deluxe edícia bude stáť o 10 dolárov viac než klasická edícia.

Mass Effect Andromeda

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *