Nie, DLC do Mass Effect Andromeda neboli zrušené

Mass Effect Andromeda

Ani 4 roky vo vývoji a niekoľko odkladov nestačilo na to, aby Mass Effect: Andromeda vyšiel v bezchybnom stave. Už od vydania hru trápili bugy a niekedy zvláštnu mimiku postáv.

Tieto a ďalšie chyby sa nakoniec postarali, že Mass Effect: Andromeda zlyhal po komerčnej stránke. Krátko nato sa dokonca hovorilo o pozastavení série s tým, že väčšina BioWare sa teraz sústredí na ďalšie projekty vrátane Anthem a Dragon Age.

V uplynulej dobe sa tiež objavilo tvrdenie, že BioWare si najal firmu Sinclair Networks na to, aby ona pracovala na 3 expanziách príbehu pre hru. Tieto expanzie však podľa jej slov nikdy nevyjdú, pretože bol projekt zrušený. Na to však už zareagovali priamo BioWare a povedali, ako sa veci majú. Spoločnosť, ktorá tieto správy vypustila do sveta, neexistuje. A tie DLC sa budú vyvíjať priamo v kanceláriách BioWare, nie u nejakej neexistujúcej firmy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *