Tulák jeden, budúci rok ťa čaká Star Wars: Battlefront 2!

Star Wars Battlefront 2

EA začína vo veľkom odhaľovať svoje plány do budúcna a výnimku nespravila ani teraz, keď sa Blake Jorgensen vyjadril pozitívne o sérii Titanfall a odhalil niečo viac k Star Wars.

Finančný šéf EA na konferencii NASDAQ prezradil, že hráči, ktorí čakali ďalší Battlefield, si musia vystačiť s dnešným. Budúci rok sa totiž nepripravuje žiadne pokračovanie tejto série, hoci existovali domnienky, že by sa v budúcnosti mohla vrátiť Bad Company. A možno sa aj vráti, až BF1 dostane všetky DLC a herné publikum bude pripravené na presun do Vietnamu alebo do iných kútov sveta.

Na druhú stranu si však na svoje určite prídu ľudia, ktorí za svoje vierovyznanie udávajú Silu. Budúci rok totiž fanúšikov čaká Star Wars: Battlefront 2, ktorý bude iný než ten, ktorý vyšiel pred 11 rokmi. Tento Battlefront sa má posunúť viac dopredu. Odohrávať sa už bude skôr v univerze dnešných filmov a tak bude čerpať inšpiráciu z Force AwakensTuláka Jedného, kde sa slovenskí distribútori snáď s koňom zrazili. Pri tomto názve vlastne dúfame, že Battlefront II nebude mať slovenskú lokalizáciu a že ostane pekne krásne v angličtine. Jorgensen tiež prezradil, že hra má byť ešte väčšia a napínavejšia, než pôvodný diel a dokonca by mohol obsahovať už aj singleplayerovú kampaň. Práve tá chýbala mnohým a EA naznačila, že si z kritiky vezme ponaučenie.

Star Wars ATST

via Gamespot

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *