Remedy vyvíja dve nové hry a dá nám o nich vedieť ešte tento rok

Remedy Alan Wake

Remedy je veľmi svojské. Ľudia chcú, aby vydalo Alan Wake 2, ale nie, nič také sa v dohľadnej dobe nekoná. Aspoň podľa toho, čo tvrdí štúdio teraz.

Potvrdilo však, že pracuje na dvoch hrách, z čoho jedna je zameraná na multiplayer. O čom je druhá, ešte nie je jasné, ale vyzerá to, že ani jedna nebude súvisieť s Alan Wake. Pripravované hry však budú mať niečo spoločné s Quantum Break – budú využívať technológiu Umbra, ktorá im urýchli vývoj dvoch hier. Rovnomennú technológiu už využívajú aj iné štúdiá, medzi ktoré patrí aj Activision, Ubisoft alebo Io Interactive. Každopádne, šéf komunikácie Thomas Puha z Remedy povedal, že má pripravené pre nás nejaké zaujímavé informácie o oboch projektoch. “Do konca roka plánujem na našej stránke napísať blog s krátkym updatom o oboch našich projektoch.” Nemáme však očakávať oznámenie. V ďalšom tweete povedal, že Remedy nepredstaví svoje hry až kým nebudú bližšie k dátumu vydania. “Dilema – chcete vedieť, aby ľudia vedeli, na čom pracujete, ale zároveň vám to ticho vyhovuje.”

 

 

via DualShockers

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár