Novoročné Deals with Gold sú skromné, ale to nevadí

Dead Island Definitive Collection

Hneď takto zo začiatku roka nás potešia nové Deals with Gold, ktoré dopĺňajú stále prebiehajúci Countdown výpredaj. Aj preto je počet nových zliav malý a medzi Countdown zľavami sa ľahko stratia.

Obe totiž končia v rovnaký deň a to 9. januára/ledna 2017. Medzi zľavami Deals with Gold nájdeme tentoraz len 11 titulov a dve DLC. Ak ide o hry, tak niekto si príde určite na svoje, keďže v 40-50% zľave je dostupná séria Dead Island. V coope je to, samozrejme, ďaleko zábavnejšie. Inak ide v 2 z 3 prípadoch o remastery hier z predošlej generácie konzol, kde už tak hra vyzerala slušne. Ďalej, čo sa hier týka, je v zľave celá kolekcia Telltale, ale iba ako celok. No a nakoniec je tu pre autíčkarských fajnšmekrov Assetto Corsa. Bez volantu sa to však nedá hrať, čo bola vec, na ktorú sme upozornili aj v našej recenzii. Plus sa pripravte na to, že hra nemá kariéru s nejakou exaktnou postupnosťou alebo hnacou silou, ktorá by vás motivovala ísť vpred.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár