Potešte svoj Xbox One S novým krikľavo červeným wireless controllerom

Xbox One Wireless Controller Red

S Xbox One S vstúpila na trh aj nová zbierka ovládačov v rôznych pastelových farbách. Spočiatku sme tu mali jeden modrý, jeden ružový a najnovšie ich doplnil jeden čierny.

Rozdiel medzi prvými dvomi a tretím je však ten, že boli z limitovanej edície, zatiaľ čo čierny jednoducho musel prísť. Súčasnú kolekciu ovládačov však doplní ešte jeden – a to zberateľov určite poteší! Nový ovládač prekvapí krikľavo červenou, pastelovou farbou na prednej strane. Zadná strana ovládača je tmavšia; odtieň mi pripomína limitovaný Crimson Omen ovládač z edície Gears of War 4.

Čo sa však týka prevedenia ako takého a jeho jedinečnosti, tak ovládač disponuje zvláštnym odtieňom, ktorý nie je dostupný cez Xbox Design Lab. Teoreticky si môžete vytvoriť podobný, ale vyjde vás ešte drahšie. Cena vlastných ovládačov je totiž 75 dolárov, kým oficiálne sú o $15 lacnejšie. Aspoň taká je cena v USA. Práve tam tento červený ovládač debutuje už 10. januára/ledna, deň po skončení Countdown výpredaja. Ako to už býva, tak krátko nato bude ovládač dostupný aj u nás. Cena by nemala prekonať 60€, odhadujeme ju na 54€. Samozrejmosťou je už kompatibilita s Windows 10.

 

Xbox One Wireless Controller Red

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *