Xbox One Wireless Controller prichádza v dvoch nových farbách

Xbox One S Red Green Orange Controllers

Zberatelia limitovaných ovládačov, nasledujúca novinka vás zaisto poteší! Microsoft dnes predstavil dvojicu nových limitovaných ovládačov v nových farbách.

Oba ovládače sú už, ako inak, postavené na novom designe Xbox One S a oproti štandardnému sa líšia kombináciou farieb. Prvá verzia celkom tématicky pasuje k čínskemu Roku ohnivého kohúta. Ovládač má pastelovú červenú farbu na prednej strane a na zadnej bordovú, skombinovanú s bordovou farbou na zadnej strane. V štýle jednoduchosti sa tento ovládač aj patrične volá – Red. Zaujímavé je však, že môže mať „dvojitú“ identitu. Plné meno však znie Eddy Red. Ale to len taká zaujímavosť na okraj.

Xbox One S Wireless Controller Red

Po boku tejto červenej verzie, o ktorej sme inak písali aj pred pár dňami ešte ako o predčasne ohlásenej novinke, však vyšla aj ďalšia. Táto sa nesie prevažne v duchu maskáčovej zelenej zpredu i zozadu. Okrem tejto farby je tu však ukrytá ešte jedna – oranžová, ktorá sa ukrýva v kruhoch pod analógmi. A hoci je tu oranžová len slabo zastúpená, jej prítomnosť Microsoft uvádza aj v oficiálnom názve ovládača – Green/Orange. Plný názov však znie Creston Green.

Samozrejmosťou je tiež podpora Windows 10 a Samsung Gear VR vďaka vstavanej Bluetooth anténe. Čo sa týka dostupnosti, tak oba ovládače sa začnú predávať 31. januára/ledna od 59,99€.

Xbox One S Wireless Controller Green-Orange

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *