IGN vydalo ukážku 32 veľkých hier, ktoré tento rok vychádzajú na Xbox One

Xbox Logo

Keď už Sony vydalo (a následne stiahlo a upravilo) video s exkluzivitami na rok 2017, tak sa čakalo, či bude palbu opätovať Microsoft. Ten do dnešného dňa nevydal žiadne video a tak jeho rolu preberá IGN.

To na svojom YouTube kanáli zverejnilo video 32 Biggest Xbox One Games Coming in 2017 a ako už názov značí, je to súhrn 32 hier, ktoré vychádzajú tento rok pre Xbox One a Windows 10. Nemali by sme sa ale tešiť, že to sú všetko exkluzivity. Veľa hier vo videu sú totiž multiplatformovky, ktoré vychádzajú mimo iného aj na Xbox One. Napríklad vo videu nájdeme nový Ghost Recon, For Honor alebo South Park: The Fractured But Whole. Nechýba medzi nimi ani Mass Effect: Andromeda či Resident Evil 7, ktorý vychádza už čoskoro.

Spomedzi exkluzivít tam však niečo predsa len nájdeme. Uvidíme tam Halo Wars 2, Cuphead a konečne po rokoch mlčania aj Crackdown 3. Vlastne môžeme povedať, že Microsoft o tejto hre mlčal viac, než o ktorejkoľvek inej hre. Asi kvôli tomu, že mala byť prvou, ktorá využije silu cloudu, no verejnosť tieto rozhodnutia neprijala veľmi pozitívne. Je preto možné, že sa Crackdown 3 dočká kompletného prerobenia a očakávame, že to je Launch titul pre Project Scorpio.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár