Electronic Arts ani tento rok nedorazí na E3, organizuje EA Play 2017

EA Play

Podobne ako minulý rok, tak aj tento rok sa EA uberie vlastnou cestou. Nezúčastní sa E3 ako v minulosti, ale zorganizuje vlastný EA Play event.

Event potrvá tri dni a účastníci si na ňom budú môcť zahrať najnovšie pripravované hry od EA. Už tradične medzi ne budú patriť nové športy ako FIFA 18 či NHL 18, no zrejme môžeme čakať aj nejaké úplne nové hry. Dlhšiu dobu sa špekuluje o Mercenaries 3, Command & Conquer alebo aj o novej Star Wars hre. Pravdepodobne by išlo o Star Wars: Battlefront 2. Ale môžu tu byť predstavené aj ďalšie projekty z tohto univerza, keďže na hrách pracujú štúdiá DICE, Visceral a Masive.

Celá akcia odštartuje konferenciou, ktorá bude opäť streamovaná cez internet. Show sa bude konať od 10. do 12. júna/června v Hollywood Palladium. Čiže ak by ste sa náhodou v tom čase zdržiavali v LA, môžete mať zaujímavý program.

EA Play 2017

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *