E3 2018: Tieto dátumy a časy si určite zapíš do kalendára

E3 2018
Zase raz je tu ten čas, na ktorý čaká každý poctivý hráč. Konferencia E3 sa koná aj tento rok a zatiaľ čo mnohí účastníci udržujú svoje plány pod rúchom tajomstva, iní to šťastie nemajú. Iným totiž unikajú informácie v predstihu, prípadne k tomu občas prispejú aj sami.

Tohtoročná E3 konferencia však bude v konečnom dôsledku plná noviniek. Všetko sa začína už 9.6. o 20:00, kedy bude mať EA svoju každoročnú EA Play konferenciu. Naladíš si ju na YouTube a môžeš na nej čakať niekoľko noviniek. V prvom rade to bude nový Battlefield V, ktorý ponúkne netradičný pohľad na 2. svetovú vojnu a očakávať môžeme aj nové športy ako FIFA 19, NHL 19 alebo Madden NFL 19. A možno aj nejaké novinky z programu EA Originals.

Ten skutočný útok na tvoju energiu však začína už o 26 hodín neskôr. V nedeľu o 22:00 sa začína takmer dvojhodinová konferencia Microsoftu, na ktorej uvidíme kopu noviniek. Medzi nimi aj niekoľko väčších a menších exkluzivít. Za zmienku stojí, že uvidíme Halo, Gears of War, ale špekuluje sa aj o Sunset Overdrive a nových značkách. Naladíš si ju na Mixeri, dostupnom priamo na Xboxe, mobile alebo v prehliadači.

A o 3:30 nasleduje livestream z Bethesda konferencie, o ktorej sa traduje, že po boku Rage 2 a Fallout 76 predstaví aj novinky do Prey a prírastky do rozsiahleho sveta Elder Scrolls. Táto konferencia bude vysielaná zrejme tiež cez YouTube, tak ako zvyšné. Ešte v ten deň očakávame konferenciu Square Enix19:00Ubisoft22:00. Áno, bude to ďalší perný večer, tak si nachystaj Red Bull aj na vtedy. A potom, 12.6. o polnoci začína PC Gaming Show, ale aj Inside Xbox, kde sa behom dvoch hodín dozvieme aj nejaké tie novinky, vrátane informácií o novej exkluzivite od Bohemia Interactive. O 3:00 nasleduje konferencia PlayStation a o 18:00 Nintendo. Ozaj, svoju konferenciu bude mať aj Devolver Digital, ale to je viac recesia než ozajstná konferencia a tak túto zrejme preskočíme… Asi… Nevieme… 😀

Ale sľubujeme, že ak nebudeš mať toľko energie, aj tak o nič neprídeš. Tie najdôležitejšie oznámenia nájdeš ráno na našom webe a ak nás sleduješ na Facebooku, tak ťa do nového dňa privítame aj tam.
Zhrnutie:
 • EA Play – 9.6. o 20:00
 • Xbox Media Briefing – 10.6. o 22:00
 • Bethesda – 11.6. o 3:30
 • Devolver Digital – 11.6. o 5:00
 • Square Enix – 11.6. o 19:00
 • Ubisoft – 11.6. o 22:00
 • Inside Xbox (Ep.4) – 12.6. o 00:00
 • PC Gaming Show – 12.6. o 00:00
 • PlayStation – 12.6. o 3:00
 • Nintendo – 12.6. o 18:00

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

11 komentárov

 1. Marcel píše:

  Tak to si priprav redbull ti nezávidím všetko vypisovať a sledovať…. samozrejme všetci xboxaci povinné pozerať už nech je nedeľa ???

 2. Harbi píše:

  ja by som velmi chcel uz vidiet ten elite controler v2

 3. StriderCZ píše:

  Budu koukat na youtube s českým komentářem – xboxweb.cz. Budu na rychlé, diufám, že budou mít lidi pochopení ?

 4. Jogurtik píše:

  Těším se!!!! Budu sledovat na mixer tak snad nějaké zdarma hry budou ???

 5. Orteza píše:

  Hele lidi, pls kdyze davaj ten Inside Xbox ?

 6. Orteza píše:

  Oukey a ja to hledal 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *