Battlefield V bude mať Royale mód a ukázal Ground Operations

Battlefield V
EA začala svoju show bližším ohlásením titulu Battlefield V, ktorý vychádza v štandardnej edícii už 19. októbra/října 2018 pre Xbox One, PC aj PS4. Spoločnosť teraz potvrdila dodatočné novinky, aj keď viac vecí sa dozvieme na zajtrajšej Xbox E3 konferencii.

Najväčším oznámením v súvislosti s Battlefied V je potvrdenie režimu Royale, o ktorom sa špekulovalo už pred vydaním. Bohužiaľ, DICE si nepripravilo k režimu žiadne dodatočné informácie a povedalo len to, že sa noviniek o hre dočkáme neskôr v priebehu roka. Battlefield tak dorovná svoju konkurenciu, Call of Duty, v tomto masívnom režime. Battlefield tiež sľubuje, že sa okrem vozidiel a tímového hrania dočkáme aj deštrukcie, aká je pre túto sériu typická.

Už zajtra sa dočkáme premiéry nového singleplayerového režimu Untold Stories. Gameplay zo singleplayerovej kampane, ktorá sa bude odohrávať v Nórsku, uvidíme zajtra na Xbox E3 konferencii. Pôjde o ukážku kampane Nordlys War Story. No a nakoniec už teraz sme mali možnosť vidieť gameplay z režimu Ground Operations. V ňom môžeme vidieť zbrane ako napríklad kladivo, možnosť odťahovať prívesy pomocou džípov a samozrejme kopu deštrukcie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *