Playseat Car Pack pre Forzu Horizon 3 oznámený a vychádza už zajtra

Forza Horizon 3 Playseat Car Pack

Ako spoznáte, že je nový mesiac? Jednoducho tak, že Turn10 oznámi nový balíček áut do Forzy Horizon 3! Štúdio tentoraz oznámilo balíček áut Playseat Car Pack, ktorý rozšíri showroom o ďalších 7 áut zo všetkých kútov sveta, vrátane Austrálie, kde sa hra odohráva.

Z tohto kontinentu, kde je všetko dvakrát nebezpečnejšie a kde dôchodci obvykle vozia jeden a pol tony kokaínu na jachte, dorazí do predajne vozidiel autíčko menom HDT VK Commodore Group A z roku 1985. Ja viem, celkom zložitý názov a myslím, že do vydanai dodatku si ho ani nezapamätám. A vlastne si ho nezapamätám ani po tom, ale budem vedieť, že je to jedno z tých áut, ktoré sa budú dať zaobstarať v hre za 0 CR. Svojim vzhľadom mi tiež trochu pripomína Opel Manta, ktorý sa v hre nachádza tiež a ktorý mi privodil luxusné spomienky na New Kids Turbo. Mimochodom film, ktorý určite nepozerajte v kruhu rodiny.

Playseat Car Pack potom prináša aj ďalšie autá a celkovo ich je, ako som už povedal, 7. A sedmička to v tejto správe nie je jediná, dodatok totiž vychádza zajtra – 7.2.2017. Ponúkne tieto autá. Mimochodom niektoré z nich už boli obsiahnuté aj v update, ktorý sa dostal do Windows Store nedopatrením na začiatku minulého mesiaca.

  • 2017 Aston Martin DB11
  • 2016 Cadillac ATS-V
  • 1985 HDT VK Commodore Group A
  • 2016 Honda Civic Type R
  • 1970 Honda S800
  • 1990 Renault Alpine GTA Le Mans
  • 2016 Vauxhall Corsa VXR

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár