Forza X: Pravda či podvrh?

Forza X Leak Logo

Microsoft je o tohtoročnej Forze podozrivo ticho. Všetci vieme, že príde, no bude zaujímavé sledovať, čo s ňou bude. Tohtoročný diel bude totiž veľmi výnimočný. Je to desiata hra v sérii a bude to launch titul pre Scorpio.

Preto by mohla mať aj iné meno, nie? Možno. Na 4chane sa cez víkend objavila rozmazaná fotka z nejakej akcie, kde môžeme vidieť zábery z Dubaja, čo by mohla byť jedna z nových lokalít v tohtoročnej Forze. Vľavo dole na obrazovke môžeme vidieť nápis „All In-Game Footage“ s typickým forzáckym fontom. Zaujímavejšia je ale vrchná časť obrazovky, kde môžeme vidieť jasný nápis Forza X s podtitulom, ktorý sme nevedeli prečítať.

Únik však zrejme môže mať niečo pravdy do seba, pretože naň zareagoval aj samotný šéf Turn 10. Jeho reakcia ale stojí za to. Na Twitteri povedal, že také logo by nikdy neschválil. A tu to začína byť zaujímavé. Alan Hartman totiž nepotvrdil ani nevyvrátil meno novej Forzy, kritizoval len jej logo. Čo sa dá chápať aj tak, že tohtoročný diel sa skutočne bude volať Forza X, ale bude mať iné logo. A teda logo na obrázku môže byť len pre prezentačné účely.

Forza X Leak

via 4chan

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *