Xboxer exkluzívne: Project Scorpio zatiaľ bez designu

Xbox One Scorpio

Microsoft predstaví Project Scorpio už deň pred E3 a tam konečne uvidíme všetko. Dnes totiž o Scorpiu ešte nevieme nič, než jeho technické parametre. Na základe únikov ale vieme aj to, že bude mať vstavaný zdroj a drvivá väčšina hier na ňom beží v 4K 60fps. Lenže čo design?

Ten ostával veľkou neznámou a doteraz sme videli len dvojicu renderov v prvom E3 traileri. Podľa nich sa dalo usúdiť, že Project Scorpio vyzerá podobne ako Xbox One S, no konzola je orientovaná primárne na výšku, podľa vertikálne otočeného loga Xbox na spodku konzole.

To bol však len narýchlo vytvorený render, ktorý mal za účel nás nahypovať. V uplynulej dobe sme obdržali informáciu, že Project Scorpio zatiaľ nemá design. Doterajšie devkity majú údajne blízko k bežnému počítaču, v ktorom nájdete procesor (Ryzen?), 6-teraflopovú grafickú kartu a pevný disk. No skrátka, Project Scorpio teraz vyzerá veľmi podobne ako každý iný prototyp konzoly na svete. Je to len zhluk súčiastok a nič viac.

Na nejakom designe však už v Redmonde musia pracovať, veď inak by sme už nepočuli, že má vstavaný zdroj. Alebo je zatiaľ len na renderoch? Uvidíme. Od E3 nás delia len dva mesiace a pár dní…

Project Scorpio

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Danny píše:

    Kolem toho designu dělaj strašný halo ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *