Včera sme videli prvé screenshoty z Project Scorpio!

Madden NFL 18

Project Scorpio je asi najočakávanejším oznámením tohtoročnej E3 konferencie a už dnes sa o ňom dozvieme viac. Viete však, že prvý gameplay natočený na Scorpiu ste videli už včera?

EA práve dnes prezradila, že gameplay zo včerajšieho Madeen NFL 18 pochádzal práve zo Scorpio verzie a ak sa vám páčil vizuál, je to preto, že bežal na už-o-pár-hodín-predstavenom hardvéri od Microsoftu. Samozrejme v kombinácii s Frostbite enginom, na ktorom táto hra beží. Mimochodom, Madden NFL 18 tiež prináša vlastnú obdobu režimu Journey z FIFY a volá sa Longshot.

Viceprezident EA Patrick Söderlund pri rozhovore vyjadril nadšenie z novej konzoly a podľa jeho slov „prichádza v pravý čas“. Spoločnosť sa okamžite chopila možností, ktoré jej ponúkajú devkity Project Scorpio a vďaka novinke môžu priniesť nielen tú najpokročilejšiu grafiku, akú mohli kedy priniesť, no výkon konzoly sa odrazí v budúcnosti aj na ďalších aspektoch hrania. V podstate z jeho slov cítiť také nadšenie, akoby šlo o nextgen konzolu.

EA tiež potvrdila, že dnes ukáže na Scorpiu ďalšiu hru – Anthem od BioWare.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    🙂 krasa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *