Madden NFL 18 pobeží na Frostbite engine

Madden NFL 18

Frostbite Engine nájdeme v ďalšej športovej hre. Po tom, ako na tento engine úspešne prešla FIFA 17, bude tento engine využívať aj FIFA 18. No a okrem nej aj Madden NFL 18, ktorý v našich končinách nie je až taký obľúbený.

EA vraví, že vďaka Frostbite enginu získa NFL 18 výrazný grafický upgrade po všetkých stránkach: dotkne sa hráčov, fanúšikov, štadiónu a vlastne všetkého, čo hry od EA Sports robí hrami od EA Sports. To, čo ich robí tým, čím sú, je samozrejme aj finančná politika EA. Hra už tradične dostane Ultimate Team režim a kvôli nemu aj dodatočné edície a predobjednávkové bonusy.

Hráči, ktorí si predobjednajú štandardnú edíciu, dostanú 5 Squad Packov a jedného elitného hráča pre UT mód. Na predobjednávku je dostupná aj G.O.A.T edícia hry. Okrem vyššie spomenutých bonusov dostane aj možnosť vybrať si jedného z piatich G.O.A.T. hráčov pre UT mód a trojdňový Early Access – takže si môžu zahrať od 22.8.2017. Hra poputuje aj do EA Access, kde bude dostupný na 10 hodín od 17. augusta/srpna.

Dátum vydania hry na všetky tri platformy je naplánovaný na 25.8.2017. Hra vyjde na Xbox One, PlayStation 4 a PC.

Madden NFL 18 G.O.A.T Edition
Madden NFL 18 G.O.A.T Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *