Predplatitelia EA Access dostávajú 2TB disk ako darček

EA Access

Moderná EA vie, ako potešiť svojich hráčov. Na Xboxe od samého začiatku ponúka lacný prístup k hrám cez EA Access a táto služba si veľmi rýchlo získala lojalitu fanúšikov. Pre najlojálnejších zákazníkov si EA prichystala ešte jedno prekvapenie.

Odmenou sú im špeciálne modré EA Access krabičky, ktoré obsahujú poďakovanie za lojalitu, trojicu kódov na mesiac a nakoniec 2TB disk! Ide o ten známy externý disk od Seagate, ktorý stačí zapojiť do konzoly a ona už vie, čo s ním. Disk nemá žiadnu špeciálnu edíciu, zachováva si svoj tradičný zeleno-čierny vizuál a logo Xbox. EA k nemu ešte pridáva poznámku, že k viac ako 40 hrám dostupným cez EA Access Vault už je treba nejaké miesto. Vyzerá to, že odmenu dostávajú len hráči, ktorí majú predplatený EA Access od jeho spustenia bez toho, aby si predplatné niekedy prerušili. Ak sa chcete o službe dočítať niečo viac, pripravili sme jej vlastnú informačnú stránku.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Kamil píše:

    Ako ten disk dostanem?

Pridaj komentár