Sine Mora skúsi svoje šťastie znovu na Xbox One

Sine Mora EX

Sine Mora patrí k tým hrám, ktoré si za svoj art štýl rozhodne zaslúžia 10-ku. Tématikou môže pripomenúť časy najväčšej slávy Duke Nukema a Space Impactu, čo starších hráčov poteší, mladších však nemusí vôbec zaujať.

Sine Mora vyšla dokonca aj na PlayStation Vita a kým to vyzeralo, že tento handheld má ešte ako-tak zmysel, tak som nad ňou aj uvažoval. Nestalo sa, Vita svoj zmysel stratila a ja som na ňu dodnes nekúpil jedinú krabicovku. Sine Mora však nechce zapadnúť prachom so starými konzolami a THQ Nordic oznámilo, že remaster Sine Mora EX vyjde tento rok aj na Xbox One.

Remaster Sine Mora EX sa zameria na niekoľko aspektov, mimo iného na vyššie rozlíšenie, rendering a moderný pomer strán. Tiež ponúkne anglický voice over, lokálny coop režim, nové challenge levely a tri nové versus režimy. Všetko, čo bolo typické pre pôvodnú verziu, teda príbehový režim, zábavný režim arkády, kombinovanie zbraní a manipulácia času sa samozrejme zachová. Je to v konečnom dôsledku len remaster.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *