Nové Deals with Gold prinášajú zľavy na autá a Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Dnešný utorok začíname tradične, novou ponukou Deals with Gold. Po minulotýždňovej, kde to sršalo pomerne špeciálnymi, neopozeranými hrami, tu máme tak trochu návrat do normálu.

Máme tu opäť zľavy na postavy do Dead or Alive 5 a autá do Forzy. Popri tom sa objavia aj zľavy na nejaké tie AA a Indie tituly, prekvapením je potom zľava na Sniper Elite 4. Nie je to ža také šokantné, keďže práve dnes vychádza konkurenčný Sniper: Ghost Warrior 3. Kolega si ho už pár dní zrejme užíva, no či si ho naozaj užil, sa dozviete v recenzii, ktorá by mohla za ideálnych podmienok vyjsť ešte tento víkend. No ale v princípe tu vidíme konkurenčný boj, respektíve snahu konkurencie zaujať so svojim podobne menovaným titulom.

Čo sa týka ďalších hier, prekvapilo ma, že vôbec niekto dal 67% zľavu na nového Tonyho Hawka. Ako sa zhodli takmer všetci, táto hra sa nepodarila a nečudujeme sa, že Tony Hawk sa po nej nadobro rozišiel s Activisionom, ktorý takto dokázal sprasiť slávnu značku. Ale to sme si už zvykli, že Activision ničí všetko, čo sa nedá nejak spojiť s Call of Duty. Napríklad ukončili Guitar Hero, zavreli štúdio Bizzare Creations (tvorcovia Xbox exkluzivity Project Gotham Racing! (pozn. moja prvá hra na Xbox 360)) a pokiaľ ma rozum nešalie, tak aj oni sa vzdali True Crime: Hong Kong. Našťastie naň sa usmialo šťastie, hru aj vývojárov kúpilo Square Enix a vydalo celkom úspešných Sleeping Dogs.

Okej no, nechal som sa tu trochu uniesť kritikou Activisionu. Vlastne keď tak nad tým premýšľam, tak k témam už asi nemám čo povedať. Rovno sa teda pustime do zliav:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *