Star Wars Battlefront 2 nebude zvýhodňovať majiteľov Deluxe edície

Star Wars Battlefront 2 Deluxe

Pozerám sa tak na novinky okolo Star Wars Battlefront 2 a hovorím si, čo sa to s tou EA deje?? Akože, najprv vývojári potvrdili, že hra nebude mať Season Pass. To je obrovská zmena oproti predošlému dielu, ktorý bol na ňom prakticky postavený.

Lenže teraz prichádza ďalšie prekvapivé oznámenie. Toto sa týka Elite Trooper Deluxe edície. S ňou budete mať od samotného začiatku prístup ku všetkému, čo hra ponúka. Konrétne to je prístup k elitnej triede bojovníkov a dostanete okamžitý prístup k zbraniam a výbave. Ďalej ako držitelia deluxky dostanete epické ability modifiery pre Kylo Rena a Rey, epic ability upgrade pre každú zo štyroch tried (Officer, Assault, Heavy, Specialist) a exkluzívny motív inšpirovaný Kylo Renom a Rey. Lenže to je jediná vec, ktorá skutočne odlíši Deluxe hráčov od štandardných.

DICE už potvrdilo, že všetko ostatné, vrátane epic ability upgradov pre jednotlivé triedy bojovníkov si bude môcť odomknúť každý štandardným hraním. Dá sa teda povedať, že až na jednu vec Deluxe edícia hry zabezpečí len skorý prístup k veciam. Samozrejme za príplatok, ktorý je dostatočne vysoký na to, aby prevažovali hráči, ktorí si budú postupne odomykať obsah.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *