Elite Dangerous sa dočká aj krabicového vydania

Elite Dangerous Horizons

Frontier Developments dnes oznámili dvojicu nových správ zo sveta Elite Dangerous. Ani jedna z nich ale nesúvisí s targoidmi.

Frontieri oznámili, že Elite Dangerous sa v priebehu roka dočká krabicovej verzie, čo isto poteší fanúšikov vesmírnych hier. Takto totiž hru nemusia vlastniť len digitálne, ale môžu si ju pridať aj do svojej fyzickej knižnice alebo skrinky, ako to mám napríklad ja. Bude sa pritom jednať o Legendary Edition, ktorá obsahuje aj expanziu Horizons so všetkým, čo doteraz vyšlo. Okrem masívnej expanzie tiež krabicová verzia prinesie hráčom 1 000 Frontier bodov pre lepšie zajtrajšky. Dátum vydania tejto krabicovky zatiaľ nebol oznámený, no stane sa tak v priebehu roka 2017.

Vydanie krabicovej verzie prichádza približne dva roky po prvom vydaní hry na Xbox One, kde však svoju púť začala ako Game Preview. V takomto stave by však bolo nemysliteľné vydať krabicovú verziu. Teda, dalo by sa to, ale Elite Dangerous by na tom zrejme pohorelo rovnako ako No Man’s Sky na PS4. A keď už spomínam PS4, tak je tu ešte jedna správa, trochu smutnejšia pre xboxerov. Okrem toho, že hra vyjde ako krabicovka na Xbox One, tak Elite Dangerous tento rok vyjde aj na PlayStation 4. Elite tým stráca status konzolovej exkluzivity.

Elite Dangerous

via GamesIndustry.biz

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *