Deals with Gold: Výsmech do tváre Seana Murrayho so zľavou na Elite Dangerous

Elite Dangerous Horizons

Tohtotýždňové Deals with Gold sú aktívne a čaká nás v nich príjemné prekvapenie. Alebo je to len taká ironická sranda od Xboxu? Jednoducho povedané, do výpredaja sa dostalo Elite: Dangerous, ktoré zdieľa spoločnú víziu s No Man’s Sky, len je zábavnejšie, má reálnejšiu grafiku a multiplayer. Plus teda viacero questov a reálnejšie spracovanie našej galaxie.

Elite: Dangerous sa tento týždeň dočkalo 35% zľavy v štandardnej edícii a až 40% v deluxe edícií, ktorá okrem základnej hry ponúka aj expanzie. Ďalej máme v zľave ruskú crime hru Alekhine’s Gun (iba CZ Store), farmári si prídu na svoje vo Farming Simulatore 15, no a niekto, kto by mal naozaj nutnosť presvedčiť sa o tom, že je najnovší Homefront zlý, môže si s takmer polovičnou zľavou kúpiť Homefront: The Revolution. Prekvapivo sa do zľavy dostal aj Mirror’s Edge Catalyst a dve ďalšie hry od EA.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *