Elite Dangerous rozpúta hviezdne vojny vďaka novému updatu

Elite Dangerous Horizons

Elite Dangerous: Horizons sa dočkalo ďalšej veľkej expanzie. Jedná sa už o dodatok číslo #3 a nesie označenie „The Guardians“.

Formálne je to však aktualizácia 2.2, ktorá rozširuje hru o veľa noviniek. Medzi tie najdôležitejšie patria zmeny týkajúce sa bojov, kde už môžete do väčších vesmírnych lodí ukrývať menšie bojové lode. Ich ovládania sa môže chopiť buď umelá inteligencia, vaši priatelia alebo aj vy, ak si najmete NPC na ovládanie materskej lode. Celkovo sú k dispozícii tri rôzne druhy bojových lodí, s ktorými môžete rozpútať hviezdne vojny. Hra sa tiež dočkala niekoľkých užitočných noviniek čo sa týka navigácie, obsahuje vylepšenú mapu s filtrami a niekoľko ďalších noviniek. Čo sa týka aktualizácie, tak je dostupná už teraz pre Xbox One a PC. Zadarmo ju majú len tí, ktorí majú season pass.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *