Elite Dangerous: Horizons vyjdú na Xbox One v nasledujúcich týždňoch

Elite Dangerous Horizons

Vesmírnu simuláciu Elite Dangerous čaká už v nasledujúcich týždňoch obrovský update. Nesie pomenovanie Horizons a pôjde o gigaupdate, ktorý doplní svet ED o niekoľko veľkých noviniek a dokonca pozmení niektoré terajšie mechanizmy, podobne ako to spraví aj pripravovaná expanzia O víne a krvi pre Zaklínača.

Elite Dangerous: Horizons doplní hru o možnosť pristátia na planéty a mesiace bez loadingov, pričom po pristátí sa presunieme z vesmírnej lode na terénne SRV vozidlo (Surface Recon Vehicle). Horizons okrem toho obohatí hru o lootovanie, craftovanie, multicrew co-op režim a v neposlednom rade bude obsahovať aj expanziu 2.1: The Engineers. Tou prvou expanziou je 2.0: Planetary Landings, čiže už spomínané pristávanie na planéty. Horizons bude kompatibilný s pôvodným Elite Dangerous a zároveň mu nebudú robiť problém ani budúce expanzie, ktoré rozšíria galaxie na našich Xboxoch. Navyše, budúce updaty budú vychádzať na Xbox One po boku PC verzie, bez odkladov.

Čo sa týka režimu Multicrew Co-op, je to režim, v ktorom budú na vesmírnej lodi viacerí ľudia, ktorí si rozdelia úlohy a každý bude robiť niečo iné.

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *