Výpredaj spätne kompatibilných hier pokračuje, poteší desiatkami hier

Spätná kompatibilita

Tento týždeň stojí za to. Okrem oznámenia mnohých nových hier ako The Crew 2, PES 2018 či iných, zároveň odštartoval obrovský super-výpredaj hier z Xboxu 360, ktoré si môžete užiť aj na Xboxe One. Zlatí členovia si navyše môžu kúpiť Destiny za zvýhodnenú cenu.

Spätná kompatibilita je vážne super a práve teraz máte možnosť získať za priaznivé ceny tie hry, po ktorých ste túžili ešte počas minulej generácie konzol, no nikdy ste sa k nim nedostali a teraz to chcete napraviť. Vo výpredaji je fakt gigantické množstvo hier, no zároveň viacero z nich nie je dostupných v slovenskom Marketplace. Paradoxne sú však dostupné v českom a tak sme to trochu rozdelili. Začíname titulmi dostupnými na Slovensku (tým pádom aj v Česku za podobnú cenu) a nižšie pod nimi nájdete tituly, ktoré sú dostupné len v kačenách.

VÝPREDAJ (SK+CZ)

VÝPREDAJ (IBA CZ)

DEALS WITH GOLD (SK+CZ)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *