Predvalentínske Deals with Gold si zamilujete!

The Crew Calling All Units

Pomaly sa blíži Valentín a Microsoft to zrejme tuší. Inak si nevieme vysvetliť, že sa Deals with Gold konečne podarili a zamilujete si ich. Vlastne je to výpredaj hier od Ubisoftu, zlacnené boli aj nejaké indie hry a do výpredaja sa dostalo aj Call of Duty.

Inak takým prekvapením je, že sa zachovala minulotýždňová zľava na Rainbow Six Siege, ale je pravda, že ten sa dostal do Deals with Gold začiatkom víkendu, kedy Ubisoft umožnil každému zahrať si súčasný R6 zadarmo. A pokiaľ ste si hru obľúbili, tak si ju môžete teraz kúpiť so zľavou v niektorej z troch edícií, ktoré sú dostupné v Xbox Store. Základná edícia je s polovičnou zľavou a kúpiť si ju môžete za 20€. Potom tu sú edície Complete a Year 2 Pass, ktoré vám vlastne zaručia okamžitý prístup k novým operátorom. Ubisoft má ďalej v ponuke Steep v základnej aj zlatej edícii a príjemne poteší hráčov The Crew, pretože zlacnel všetko.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *