The Elder Scrolls Online pridáva nakupovanie domov a nábytku

Elder Scrolls Online Homestead DLC

Keď vám hra umožní kúpiť si vlastný dom, vtedy viete, že sa rysuje do dokonalosti. The Elder Scrolls Online to umožní už dnes na PC a už čoskoro na Xboxe. Možnosť kúpiť si vlastný dom v hre prináša nové DLC Homestead, ktoré sa bude dať stiahnuť úplne zadarmo.

Dodatok prinesie do sveta Tamrielu takmer 40 rôznych domov, pričom každý sa ponáša v duchu niektorej z 10-tich hrateľných rás, aby sa vaša postava cítila v dome čo najpohodlnejšie. Mimochodom, hra si rovno prichystala milé prekvapenie a začína to tutorial questom, ktorý sa zakončí získaním vášho prvého domu zadarmo. Ten a mnohé ďalšie si budete môcť upravovať za pomoci rôznych doplnkov, ktorých má byť v hre viac ako 2000.

Niektoré z dekorácií budú dostupné v rámci zlatého členstva, niektoré si pre zmenu musíte kúpiť v Crown Store. Dokonca má v hre fungovať aj bazár, takže môžete nakupovať nábytok od ostatných hráčov, ktorí preň už nemajú využitie. A aby toho nebolo málo, tak si viete aj vy sami vycraftiť vlastné dekorácie a nábytok. Úprava domu bude prebiehať cez Housing Editor s vlastným rozhraním. Domy budú fungovať podobne ako v GTA Online, teda máte svoj dom a môžete doň pozývať ostatných hráčov a priateľov. Dodatok vychádza 21. februára/února na Xbox One.

Homestead DLC Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Homestead DLC

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *