Deals with Gold prinášajú zľavy (nielen) na japonské RPG

No čo, našli ste si niečo v minulotýždňovom veľkom letnom výpredaji? Mňa osobne zaujali zlacnené expanzie do Dead Rising a Shadow of Mordor a takisto som sa pokukoval po Zaklínačovi. No ak vás nezaujalo nič, tak potom vás možno zaujme niečo z tohtotýždňovej ponuky Deals with Gold.

Tohtotýždňová ponuka sa sústredí skôr na dodatky a indie hry, no sem-tam narazíme aj na nejaké väčšie tituly. Ako napríklad na Mass Effect: Andromeda alebo aj ten Shadow of War s 80% zľavou. Príjemým obohatením ponuky je 70% zľava na Game of Thrones od Telltale, čiže ak ste túto hru ešte nehrali, alebo ste si užili len tú jednu epizódu, čo začala byť zadarmo v Store, tak si môžete teraz dokončiť príbeh.

Prekvapením je však množstvo RPG-čiek a hlavne tých s tradičnou japonskou grafikou, ktoré sú v zľave. Za necelých 5€ je v zľave napríklad The Legend of Korra inšpirovaná seriálom Avatar od Nickelodeonu od štúdia Platinum – ktoré robilo aj na Scalebound. Takisto je v zľave online coop od RoosterTeeth, RWBY: Grimm Eclipse. A nakoniec sú v zľave aj kryštály do free-2-play kartovej MMO-čky Lies of Astaroth.

Poďme sa teda pozrieť na to, aké sú tohtotýždňové Deals with Gold:

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár