Microsoft zahájil výpredaj série Forza po boku Deals with Gold

Forza Horizon 3

Pri tom zhone okolo E3 človek aj zabudne na to, že Xbox ponúka každý týždeň nové zľavy. A to je vlastne aj dôvod, prečo vás o nich informujeme až dnes.

Tohtotýždňový výpredaj hier sa zameriava hlavne na sériu Forza, pravdepodobne kvôli oznámeniu nového dielu, ktorý vychádza na Xbox One, Windows 10 a Xbox One X už túto jeseň/podzim. Zlacneného toho bolo veľa a v podstate môžeme povedať, že je to najväčšia „položka“ celého výpredaja. Okrem toho nechýba ani zľava na GTA V a ďalšie tituly, ktoré sa dočkali oznámenia novej časti na E3 – NBA 2K17Need for SpeedStar Wars Battlefront.

Ponuka zliav sa však pozerá aj na indie tituly. Zlacnená bola napríklad onrail strieľačka Blue Estate pre Kinect, oddychovka Stardew Valley, ktorá sa dá dokonca zohnať v peknej fyzickej zberateľskej edícii, nedávno vydaný live-action horor The Bunker a aj hra Never Alone. Fanúšikovia JRPG si prídu na svoje vďaka zlacnenej Anime: Gate of Memories, ktorá sa teraz predáva len za 2/3 bežnej ceny.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *