Deals with Gold prinášajú neobvyklé zľavy na rodinné hry, Lego aj akčné novinky

Monopoly Family Fun Pack
Prišiel nový týždeň a tento je obzvlášť pekný, čo sa zliav týka! Tentoraz totiž okrem pár klasík uvidíme aj niekoľko hier, ktoré v zľave ešte neboli.

Medzi nimi nájdeme pár starších hier, ale aj tituly, ktoré vyšli len pomerne nedávno. Napríklad 25% zľava na Agents of Mayhem alebo 33% zľava na arkádovku Absolute Drift: Zen Edition, ktorá vyšla aj na Windows 10; bohužiaľ bez podpory Play Anywhere.

Ďalej nájdeme v zľave tituly ako Demon’s Crystal, Child of Light alebo Furi. Taktiež, kto hľadá rodinnú zábavu, uzná 60% zľavu na Monopoly Fun Pack, takže si aj na obrazovke zahráme vo štvorici nakupovanie budov tak, ako nás to kapitalizmus začal učiť už v detstve. Tí, ktorí radšej niečo pre staršie publikum a s podporou co-op, sa zrejme nájdu v Borderlands: The Handsome Collection, ktorá obsahuje posledné dve hry. A v neposlednom rade vidíme výpredaj LEGO hier.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *