Deals with Gold prinášajú zlacnené Season Passy a sem-tam nejakú hru

Fallout 4 Teaser

Je utorok a už hádam ani nemusím pripomínať, čo s ním prichádza. Nové zľavy Deals with Gold sú tu a potešia najmä tých, ktorí si chcú skompletizovať herný zážitok. Častejšie než zlacnené hry tu totiž vidíme DLC a in-app peniaze do hier.

Viac než na výpredaj hier to tento týždeň vyzerá na výpredaj Season Passov, ktoré boli zlacnené v mnohých sériách. Od Batmana cez Battlefield cez For Honor až po WWE 2K17. Vlastne je to dôvod, prečo som sa rozhodol tohtotýždňovú ponuku usporiadať trochu ináč, než obvykle. Kým obvykle prinášame jeden súvislý zoznam, teraz bude ponuka zliav rozdelená na hrySeason Passy a na ostatné DLC. No veď už uvidíte sami.

To je asi všetko, čo by som k novej ponuke zliav na nasledujúcich 7 dní povedal. Pre tých, ktorí nevedia, čo je Season Pass, sú to položky, ktoré umožnia stiahnuť si do hry všetok alebo väčšinu dodatkov, ktoré vyšli po vydaní hry, často za výhodnejšiu cenu.

ZLACNENÉ HRY

SEASON PASSY

DLC

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *