Xbox Game Pass už čoskoro zamieri na Slovensko!

Zaujímavá predplatná služba Xbox Game Pass bola od svojho spustenia dostupná len vo vybraných kútoch sveta a je zrejme len náhoda, že bola od prvého dňa dostupná v ČR. Stovka hier za jednu skvelú cenu však čoskoro dorazí na Slovensko!

Po novom sa totiž objavuje v sekcii Memberships v ponuke My Games & Apps. Hráči so slovenským profilom tu mali doteraz len dve služby – Xbox Live Gold a EA Access. Po novom sa tu však zjavuje aj Xbox Game Pass a ukazuje troch headlinerov – Dead Rising 3, NBA 2K16 a DiRT Rally. Zjavne je ale všetko len v štádiu prípravy, pretože po kliknutí na službu sa okamžite zjaví hláška o nedostupnosti.

Očakávame, že Microsoft začne výraznejšie upozorňovať na službu v nasledujúcich dňoch, pravdepodobne v čase, kedy ukáže nové Games with Gold na september/září. Tiež očakávame, že služba bude spustená v ten istý mesiac, 1.9. Pokiaľ Microsoft nespraví výnimku ako pri ČR, tak služba bude stáť 9,99€ mesačne. V ČR je služba takmer o polovicu lacnejšia, stojí len 149 Kč.

Xbox Game Pass Slovakia

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár