Veľký únik informácií o ReCore: Definitive Edition

ReCore Definitive Edition

ReCore vyšiel minulý rok a už vtedy jeho autori sľubovali podporu v podobe aktualizácií a DLC. LEnže, hra po roku vyzerá rovnako ako predtým a dokonca ani to sľubované DLC nevyšlo. Práce našťastie neskončili.

Na internete v uplynulých týždňoch pribúdali informácie o vydaní ReCore: Definitive Edition, ktorá by rozšírila hru o nové DLC a podporu grafických vylepšení, ktorými disponuje Xbox One S a Xbox One X. Teraz sa zdá, že je to pravda a updatovaná verzia hry vyjde ešte tento mesiac.

Presnejšie má byť oznámená na Gamescome 2017 a vyjsť krátko nato. Hovorí sa o dátume 29.8.2017, kedy Microsoft vydá update pre majiteľov pôvodnej hry, ako aj nové krabicové a digitálne vydanie zahŕňajúce všetky zmeny. Medzi tie najväčšie patrí podpora HDRvylepšená grafika pre Xbox One X. Dostupné budú pre všetkých hráčov zadarmo a to formou aktualizácie.

K ďalším dvom novinkám patrí nový corebot T8NK, ktorého sme mohli vidieť ešte minulý rok v traileri. Ten tiež hovoril o skorom vydaní, no odvtedy uplynulo veľa mesiacov. Okrem tohto robota dostaneme do hry aj jednu novú misiu (kapitolu?) Eye of Obsidian. Detaily tejto novej misie nie sú známe, zato však môžeme vidieť nové screenhoty z ReCore Definitive Edition a jej dodatku.

via IndianNoob.in

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *