ReCore: Definitive Edition sa znovu objavilo, vieme o ňom viac

ReCore Definitive Edition

ReCore nezožal obrovský úspech, čelil hlavne kritike za svoju nedokončenosť. Osobne som tu však cítil nádych PlayStationu, čo je dané tým, že je to hra od japonských tvorcov. Ešte minulý rok mal dostať expanziu s novým robotom a HDR, no okrem jedného traileru sme nič nedostali. Zato sa začali objavovať zmienky o novej edícii.

Čo je ReCore: Definitive Edition zač, bolo doteraz neznáme a zdalo sa, že to môže byť re-release hry s vylepšenou grafikou pre Xbox One X. Lenže to by bol úder pod pás pre hráčov, ktorí si kúpili pôvodnú verziu hry, zvlášť keď Microsoft sľubuje, že 4K upgrady hier budú zadarmo. Takže sa objavila možnosť, že by to mohla byť kompletná edícia hry s vylepšeniami a aj s DLC robotom T8NK.

Vyzerá to nakoniec, že Definitive edícia bude kombináciou oboch. V aplikácii Xbox na PC sa totiž na chvíľu objavil obal k tejto edícii. Ten potvrdzuje názov ReCore: Definitive Edition, prechod loga z tmavej na striebornú paletu, trochu luxusnejší vizuál a nechýba tam ani T8NK. Za zmienku ale stojí, že sa obal objavil pri základnej edícii hry, čo môže znamenať, že Definitive Edition bude bezplatný uprade pre všetkých. To by ani nevadilo a možno by to mohlo zlepšiť povesť hry.

ReCore Definitive Edition Cover

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    tak 2 x za to nebudem platit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *