Sims 4 vyjde na Xbox One, odhalil Microsoft

Sims 4 Xbox One

Na Xbox One sa po rokoch konečne vracajú tradičné žánre ako plošinovky, stratégie či simulácie. Už sme videli niekoľko platformoviek, časom by dokonca mal vyjsť Crash Bandicoot na Xbox One a takisto sa stavitelia dožili vydania Cities: Skylines. A ženy si prídu na svoje vďaka SIMS 4.

EA vydanie hry na Xbox One vôbec nepotvrdila, prácu zaňho spravil (omylom) Microsoft. Ten totiž zavesil do Xbox Store stránku s hrou The Sims 4, ktorá by mala vyjsť 17. novembra/listopadu. Je trochu zvláštne, že miesto nového pokračovania chce EA na Xbox vydať 3-ročnú hru, no môže to byť náznakom niečoho väčšieho. Napríklad, že sa Sims pretransformuje na službu a že tie DLC budú vychádzať už len na túto verziu. Ale ktovie, mnohí mi dajú za pravdu, že Simíkovia sú pre EA čistou ryžou.

Zaujímavé je, že onen listing ukazuje jednak screenshoty, jednak má plný popis a jednak odhaľuje, ako to bude s DLC-čkami. Tie budú, na rozdiel od Sims 3 (na Xbox 360), vychádzať. Dokonca ak si hru predobjednáte, získate k nej zadarmo Perfect Patio Stuff balíček s výrivkami, módou a dekoráciami. No ale teda znamená to, že sa majú mladší hráči a slečny–hráčky na čo tešiť, pretože o Sims na konzolu v posledných rokoch vzrástol záujem.

The Sims™ 4
The Sims™ 4
Developer: Electronic Arts
Price: Free

via TrueAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár