Ako nájsť hru s podporou Xbox One X? Nový update ti to umožní

Xbox One X Icons – HDR 4K Enhanced

Pri vyše 1300 hrách, ktoré vyšli na Xbox One, a blížiacom sa vydaní Xbox One X, je trochu problém zistiť, ktorá hra podporuje vylepšenia novej konzoly. Microsoft sa na to ale našťastie pripravil a jesenný update systému prinesie užitočný filter.

S ním už nebude problém nájsť vo svojej knižnici hru, ktorá ponúka niektoré z vylepšení na Xbox One S alebo Xbox One X. Trojica možností totiž umožní zobraziť len tie hry, ktoré podporujú buď 4K alebo HDR alebo sú vylepšené pre One X.

Užívatelia ho nájdu v sekcii My Games & Apps, kde sa nachádza už teraz. Dnes však umožňuje len filtrovať hry z Xboxu 360, hoci HDR podporuje viacero hier už teraz na Xboxe One S. Aktualizovanú funkciu tak ocenia najmä užívatelia, ktorí používajú väčšie úložiská a majú stiahnuté alebo zakúpené desiatky až stovky hier.

Vylepšená funkcia je dostupná už teraz pre testerov v Alpha Ring kruhu.

Xbox 4K HDR Filters

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár