Shadow of War odstraňuje veľký problém svojho predchodcu, prináša endgame

Middle-Earth Shadow of War

Čo robiť v hre, až ju prejdete? Niektoré hry vám umožnia plniť bočné questy, v iných prejdete do multiplayeru a v niektorých… no niektoré neponúkajú nič, takže ich len zmažete z konzoly a predáte. Platilo to aj v prípade Shadow of Mordor.

Práve táto hra zo Stredozeme čelila kritike za to, že po prejdení jednoducho hráči nemali dôvod hru znovu zapnúť. To chcú ale tvorcovia napraviť v Shadow of War, ktorý prinesie nový režim Shadow Wars. Práve takto je pomenovaná mini-kampaň, v ktorej sa budú hráči brániť proti čoraz silnejšej Sauronovej armáde.

Sauronove légie budú útočiť na hráčom vydobité pevnosti a pokúsia sa ich prevziať späť pod svoju kontrolu. Útoky budú prebiehať po vlnách a každá spotí hráčov viac. Kým pri prvých sa pokúsi Sauron získať jednu-dve lokality, časom môže poslať do boja všetko, čo má po ruke, len aby si vychutnal váš voľný pád. Na to, aby hráč postúpil do vyššej vlny, potrebuje získať späť všetky zabraté územia a prípadne splniť nejakú záchrannú misiu.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. branislav píše:

    Ahojte,

    prosím Vás viete mi pomôc´t v hre asi 22%^progresu pri nurnen fortress misia keď mám prvý krát zaútočiť s pomocou ovladnutých orcov mi nenačita misiu a vlastne sa nemožem dalej hrať načitava mi misiu až do vypnutia xboxu S

    prosím viete mi poradiť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *