Xbox One X má nový launch titul: Sonic Forces

Sonic Forces

Vydanie Xbox One X mala sprevádzať dvojica exkluzivít, situácia sa ale zmenila a jedna z nich – Crackdown 3 – bola odložená na jar 2018. Aj napriek tomu ale po boku konzoly vyjdú dve hry. Ako je to možné?

Jednoducho tak, že Sega plánuje v rovnaký deň vydať Sonic Forces. Titul bol pôvodne známy ako “Project Sonic” a malo ísť o najinovatívnejšiu Sonic hru za posledné roky. Minimálne po príbehovej stránke to je pravda, ježek sa postaví proti Eggmanovi, jeho armáde robotov a novému záhadnému darebákovi menom Infinite. Práve táto partia zloduchov ovládla svet a je na hráčoch, aby všetko vrátili do normálu.

Ako to bude zhruba vyzerať, napovedia tieto zábery v 5K (5120×2880) rozlíšení:

Čo sa vizuálu týka, hra ponúka tri režimy zobrazenia. Klasický mód sa podobá na Sonic Generations a iné klasické hry, ponúka teda 2,5D zážitok z pohľadu zboku. No pretože bol svet nového Sonica vytvorený plne v 3D, hráči si ho môžu vychutnať aj z novej perspektívy. Moderný mód sa podobá na hry Sonic Unleashed, teda kamera je za Sonicom. Novinkou na torte je Avatar mód, v ktorom si hráči môžu vytvoriť vlastnú postavu.

Sonic Forces vychádza 7.11.2017 pre Xbox One, PS4 a Nintendo Switch. V predpredaji je dostupná Bonus edícia, ktorá obsahuje 4 art karty a prídavok SEGA/ATLUS Pack s 13 outfitmi a kopou ďalších doplnkov do hry. U vybraných partnerov hráči dostanú aj predobjednávkový bonus v podobe Shadow kostýmu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

1 odpoveď

  1. StriderCZ píše:

    Vypadá zajímavě, minimálně jako důstojná náhrada za Crashe , který je mi velice sympatický (skoukl jsem prakticky všechny videa od Agraeluse).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *