Destiny 2 je začiatkom veľkého príbehu

Destiny 2

Destiny 2 práve vychádza na Xbox One a prví nedočkavci tak už zrejme uvideli smutný osud Posledného mesta na Zemi a predierajú sa ďalej ako skupinka menších „vyhnancov“ bez svetla na vlastnej planéte (a nielen na nej).

Ako je už známe pár mesiacov, príbeh Destiny 2 odštartuje základnou hrou a bude pokračovať dvojicou expanzií, ktoré vyjdú behom nasledujúceho pol roka. Kým prvá expanzia je naplánovaná na koniec roka 2017, ďalšia je predbežne naplánovaná na jar 2018. Ale to nebude všetko.

Vedúci vývoja v Bungie, Mark Noseworthy, priblížil budúcnosť univerza Destiny v rozhovore pre Daily Star a odhalil, že na príbeh Destiny 2 budú nasledovať nielen nasledujúce expanzie, ale aj nasledujúce hry. Čerstvo vydaná hra odštartovala najvýznamnejšiu kapitolu príbehu a tituly ako Destiny 3 na ňu budú do istej miery nadväzovať. Stále však pôjde o samostatné tituly a tak, pokiaľ sa niekto rozhodne začať so sériou až pri tretej časti, Bungie mu naservíruje kvalitný príbeh, pri ktorom mu neznalosť nebude až tak prekážať.

Destiny 2

via DailyStar

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *