Destiny 2: Shadowkeep vyžaduje 165GB miesta

Destiny 2 Shadowkeep

Bungie sa tento rok rozišlo s Activisionom a Destiny 2 čaká množstvo zmien. V prvom rade, základná hra bude free-2-play a dostane podnázov „New Light“. V druhom rade dostane datadisk Shadowkeep.

Ten nás vráti naspäť na Mesiac, kde sa už skôr odohrávala expanzia The Dark Below pre prvú hru. Lokalitu si teraz však užijú aj hráči na PC a vďaka podpore 4K si ju užijeme na Xbox One X v 4K rozlíšení. Vyššia vizuálna kvalita si však vypýta svoju daň na úložisku. V tomto konkrétnom prípade Destiny 2: Shadowkeep spapá 165 GB voľného miesta.

Platí to nielen v prípade Steam verzie, ale aj v prípade konzolovej, ako uviedlo Bungie na PlayStation Store. PC verzia bola pôvodne dostupná cez Battle.net, odkiaľ sa ale presunie na Steam kvôli predčasnému koncu dohody s Activisionom. Pôvodne 10-ročná dohoda skončila už po 5 rokoch.

Bungie aj kvôli tomu spustí cross-save funkcionalitu, vďaka ktorej budú mať hráči zosynchronizovaný progres naprieč platformami. Funkcionalita bude spustená ešte tento mesiac, 21. augusta/srpna a tiež možnosť prelinkovať svoj Destiny účet so Steam Accountom.

via VGR

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *