View 3D dostalo štýlový názov: Mixed Reality Viewer

Mixed Reality Viewer

Microsoft už dávnejšie vydal aplikáciu View3D, pomocou ktorej si ľudia môžu pozerať na obrazovke svojho počítača rôzne 3D modely. Jej názov ale pôsobí, akoby sa jednalo o freeware nástroj z internetu, čo je možno dôvod, prečo ju Microsoft premenoval.

Po novom sa volá Mixed Reality Viewer, teda rovnakým názvom, aký sme mohli vidieť už na konferencii IFA, kde Microsoft priblížil detaily k novým WMR headsetom. Tento názov aplikácii pristane viac, pretože je aplikácia úzko spätá s platformou Mixed Reality od Microsoftu, na ktorej beží AR/VR od Microsoftu. Najnovší update tiež prináša novinky ako nové logo, upravené ovládanie (všetky ovládacie prvky sú hore), opravený časovač a vylepšené bolo aj rozhranie pri robení fotiek v zmiešanej realite.

S novou verziou zároveň Microsoft ukončil podporu pre ARM, takže aplikácia prestane fungovať na telefónoch s Windows 10 Mobile. Súčasná verzia aplikácie je dostupná len pre testerov Redstone 4 aktualizácie, časom však bude dostupná aj pre širokú verejnosť.

via AggiornamentiLumia.it

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *